top of page

Тиждень цифрової освіти – національна інформаційна кампанія, яка триватиме з 5 до 11 грудня за ініціативою національного проекту Дія.Цифрова освіта. 

Тиждень цифрової освіти – національна інформаційна кампанія, яка триватиме з 5 до 11 грудня за ініціативою національного проекту Дія.Цифрова освіта. 

Мета тижня – допомогти українцям посилити цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.

Завдяки Мінцифри в Україні вперше за всю історію цифрова грамотність стала пріоритетом держави. У 2021 році Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року. У тому ж році Міністерство цифрової трансформації України проводило місяць цифрової грамотності. 

Цьогоріч через економне споживання електроенергії інформаційна кампанія стартуватиме у форматі тижня цифрової освіти. Адже жоден блекаут нам не завадить будувати цифрову державу.

Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу та рескілінгу (покращення кваліфікації та перенавчання). Набувши цифрових навичок, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.

Щоб долучитись до активностей Тижня цифрової освіти, потрібно підписатись на соцмережі проєкту, де будуть опубліковані всі інтерактивні завдання, конкурси та освітні можливості:

Офіційний хештег Тижня цифрової освіти: #DiiaDigitalEduWeek

All Digital Week в Україні

Чому це важливо?
42% громадян ЄС не мають базових цифрових навичок. В Україні, за даними 2019 року, не володіють базовими цифровими навичками ще більше громадян — 53%. Але ж від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожної людини, її вміння опиратися фейкам та дбати про свої дані онлайн. Простими словами, цифрова грамотність так само важлива сьогодні, як вміння писати, читати і говорити.

кіберняні.jpg
кібершахраї.jpg
кібергігієна.jpg

Своїм помічникам-гаджетам та інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше чутливої інформації про нас, але не завжди розуміємо з якими загрозами можемо зустрітися, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі. З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. 

Під час курсу ви дізнаєтесь, як захиститись від дій зловмисників. Засвоїте покрокові інструкції для ефективного захисту своїх приватних даних. Дізнаєтесь про вдалі приклади боротьби з кібератаками.

Цей курс покликаний допомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак. Протягом навчання ви дізнаєтеся за допомогою реальних прикладів, як не стати жертвами зловмисників. Участь у курсі рекомендується державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування.

підтримка.jpg

Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах. Ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.

bottom of page