БУДЬМО ЗНАЙОМІ!
На нашому сайті Ви зможете дізнатися про мережу шкільних бібліотек Христинівщини, майстрів бібліотечної справи, які працюють над формуванням інформаційної культури школярів територіальної громади, статистичні показники діяльності шкільних бібліотек.
До Вашої уваги також нормативно-правові документи, які регламентують роботу шкільних бібліотек, рекомендації з планування роботи та здійснення контролю за діяльністю шкільних бібліотек, вимоги до ведення облікової та іншої документації, матеріали з досвіду роботи шкільних бібліотекарів, розробки бібліотечних уроків та заходів.
Сайт має на меті зробити більш відкритою діяльність шкільних бібліотек Христинівщини.
САЙТИ ТА СТОРІНКИ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК ХРИСТИНІВЩИНИ
САЙТИ ТА СТОРІНКИ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК ХРИСТИНІВЩИНИ
Відомості про шкільні бібліотеки району.
У закладах загальної середньої освіти Христинівської ТГ функціонують 19 шкільних бібліотек, які здійснюють бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків навчально-виховного процесу, працюють над розвитком в учнів умінь орієнтуватися в інформаційному просторі.
Our Courses
УПРОВАДЖЕННЯ УНІВЕРСАЛЬНОЇ ДЕСЯТКОВОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ В ОСВІТЯНСЬКИХ БІБЛІОТЕКАХ
VІI Міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: європейські орієнтири»,(1–4 березня 2017 р., смт. Славське Львівської області). О.О.Сербін презентує результат роботи робочої групи «Впровадження УДК в практику роботи наукових та публічних бібліотек», в ході обговорень відбулась презентація нової навчальної програми, за якою планується проведення тренінгів у РТЦ та підвищення кваліфікації з метою формування у працівників бібліотек спеціальних знань з впровадження УДК, що має розпочатися у 2017 р.
ТАБЛИЦІ ЗІСТАВЛЕННЯ
(Шкільна бібліо-
тека плюс ; No 15/16 (363/364), серпень).
Електронні підручники
У Законі про освіту зазначено, що кожен має право на доступ до публічних освітніх, наукових та інформаційних ресурсів, у тому числі в мережі Інтернет, електронних підручників та інших мультимедійних навчальних ресурсів, що передбачає створення спеціалізованого освітнього інтернет-ресурсу.
Основними проблемами використання паперового підручника є такі: висока вартість виробництва, складність оперативного оновлення змісту, pdf-формат підручника не дає можливості використовувати інтерактивні моделі, тести, завдання, відео-фрагменти та ін. Системне оновлення навчального змісту і його інноваційне представлення потребує розроблення та організації цілком нової технології виробництва і розповсюдження підручників.
Електронний підручник у Південній Кореї, Фінляндії, Угорщині, Румунії, Польщі та інших країнах є зручним сучасним цифровим виданням – альтернативою друкованому підручнику. В Україні е-підручник перебуває на етапі формування.
Шановні колеги! Вашій увазі підручники, які рекомендує Міністерство освіти і науки України.